BIODERMA Sensibio H2O 500ml, 1 +1

Dodatok: Originálna micelárna voda na citlivú pleť
Kód: 125
Výrobca: Bioderma laboratoire
Stav: Skladom
20,99 EUR

Zbavuje pleť nečistôt a polutantov Odstraňuje make-up z tváre a očí Vhodná pre jemné aj hĺbkové čistenie pleti Zachovává 95 % kožného mikrobiomu1 Upokojuje Zabraňuje kožným reakciám Zachováva prirodzenú rovnováhu pokožky Veľmi dobrá znášanlivo

Sensibio H2O je odličovacia micelárna voda pre bežnú aj citlivú pleť. Doprajte si jemné a zároveň dôkladné čistenie tváre bez namáhania pokožky.

Odličovacia micelárna voda Sensibio H2O obsahuje micely s excelentnou schopnosťou čistiť a odstraňovať make-up a čistí tvár do hĺbky ráno a večer, čím zabraňuje prieniku nečistôt, ktoré by pokožku podráždili, dovnútra.

Micelárna technológia vyvinutá Laboratoire BIODERMA je inšpirovaná bunkovými lipidmi prítomnými v pokožke. V perfektnej harmónii s pokožkou zachováva ochrannú vrstvu. Micelárna vodaSensibio H2O má fyziologické pH okolo 5,5, a preto nenarúša biologickú rovnováhu pokožky, čo je zásadné pre udržanie jej zdravia.

Upokojuje a bráni zapáleniu. Sensibio H2O obsahuje vysoko purifikovanú vodu určenú na použitie vo farmácii. Obsahuje aj komplex 3 biomietických upokojujúcich cukrov, ktorý bráni zápalovému procesu.

Starostlivý výber zložiek zaisťuje dokonalú toleranciu, vďaka čomu prípadné zvyšky produktu na pokožke pokožku nijako neohrozujú.