BIODERMA Atoderm KRÉM BALÍK (1+1) výživný telový krém (ZĽAVA) 2x500 ml, 1x1 set

Dodatok: Vysoko vyživujúca a ochranná starostlivosť pre každodenné po
Kód: 130
Výrobca: Bioderma laboratoires
Stav: nie je skladom
23,61 EUR

PRÍNOSY NOVÉ ZLOŽENIE Okamžite a dlhodobo hydratuje Poskytuje jemnosť a pružnosť od prvého použitia Veľmi dobrá znášanlivosť - Nekomedogénny - Jemná textúra - Rýchle vstrebávanie - Bez parfumácie - K dispozícii v parfumovanej verzii Zobraziť

 

Skin Protect Complex™ obsahujúci vitamín PP a kombináciu dvoch sacharidov fyzicky a biologicky obnovuje zdravú kožnú bariéru a pomáha udržiavať zásoby vody v pokožke, vďaka čomu sa obnovuje pocit pohodlia:

– Vitamín PP stimuluje syntézu lipidov, čím pomáha obnoviť štruktúru kožnej bariéry, dlhodobo zlepšiť Vláčna pleť a obnoviť jej komfort.

– Kombinácia sacharidov optimalizuje zásoby vody v pokožke a uľahčuje prúdenie vody cez vrstvy pokožky tak, že zvyšuje syntézu akvaporínov (vodných kanálikov). To zaručuje 24-hodinovú hlbokú hydratáciu*. Na podporu tohto účinku stimuluje syntézu vysoko hygroskopickej molekuly – kyseliny hyalurónovej.

– Prítomnosť glycerínu v uvedených produktoch pomáha korigovať nedostatok hydratácie v pokožke prostredníctvom zachytenia vody z mimotelového prostredia.

– Patentovaný prírodný komplex D.A.F™ zvyšuje prah znášanlivosti pokožky.